Logo

Meniu

Programos absolventai Spausdinti El. paštas

VILNIAUS UNIVERSITETAS

MEDICINOS FAKULTETAS

Tobulinimo centras

 

Specialistai, sėkmingai baigę įvadinę Individualios psichodinaminės psichoterapijos programą: 

  1. Alseikienė Zita
  2. Aputytė Vijolė
  3. Udrienė Regina
  4. Lažinskienė Jūratė
  5. Kuzmickas Kęstutis
  6. Butkutė Aušra  
  7. Deltuvienė Daiva                      
  8. Barganzoni (Kajokienė) Asta
  9. Mamykina Ema
  10. Matulionienė Vida
  11. Naujokienė Stefa
  12. Neverauskas Julius   
  13. Puodžiukynaitė Marija              
  14. Verseckienė Diana
  15. Žilinskienė Irena
  16. Stakionienė Asta      
  17. Bačienė Goda
  18. Cemnalenskienė Lolita
  19. Gaškaitė Ieva
  20. Juozapaitienė Dalė
  21. Jurčiukonienė Violeta
  22. Kazlauskienė Birutė
  23. Kazlauskienė Rasa
  24. Kučinskienė Vilija
  25. Kuzmickienė Dalė
  26. Nemanienė Audronė
  27. Šapranauskienė Aušra
  28. Šiaučiulienė Genoefa
  29. Šiaudvytytė Loreta
  30. Treigienė Indrė
  31. Utkina Vitalija
  32. Vainiūnienė Gitana
  33. Venslauskas Saulius
  34. Vėlyvienė Vilija
  35. Vėlyvienė Vilma
  36. Viliūnienė Rima
  37. Vyšniauskienė Audronė
  38. Zolubienė Grasilda
  39. Dindienė Margarita
  40. Gintalaitė Kristina
  41. Grigas Antanas
  42. Jusienė Roma
  43. Kazilionytė Birutė
  44. Krunkaitienė Lina
  45. Petraitienė Kristina
  46. Šerkšnienė Roma
  47. Žukas Vitalijus
  48. Gailevičiūtė Vita
  49. Korabliova Inesa
  50. Arlauskaitė Žydrė
  51. Sutkaitytė Danguolė
  52. Dominauskienė Mida
  53. Gudeikienė Dalia
  54. Laurinavičienė Asta 
  55. Nasvytienė Dalia
  56. Simutis Evaldas
  57. Šileikienė Rūta
  58. Paulauskienė Laima
  59. Ruseckienė Ramunė
  60. Liaščenko Olegas
  61. Juodinis Audrius
  62. Sutkus Artūras
  63. Vinklerienė Ona  
  64. Butkutė Rūta
  65. Varevičienė Kotryna 
  66. Berzina Ilze  (Latvija)
  67. Muzikante Lolita (Latvija)
  68. Lukstraupe Aija (Latvija)       
  69. Birkhane Laila (Latvija)
  70. Matuseviča Daina (Latvija)
  71. Plaude Alla (Latvija)
  72. Beitika Aelita (Latvija)   
  73. Krumina Zane (Latvija)
  74. Zeile Daiga (Latvija)
  75. Akmene Ilze (Latvija)
  76. Fridenberga Gunta (Latvija)
  77. Žarikovs Igors (Latvija) 
  78. Rūtina Inese (Latvija)
  79. Bertrama Indra (Latvija)
  80. Leite Antra (Latvija)
  81. Griškeviča Benita (Latvija)
  82. Berke Iveta (Latvija)
  83. Putniece Inese (Latvija)
  84. Lūcina Ruta (Latvija)
  85. Krasovskis Zigmunds (Latvija)
  86. Ramanauskaitė Lina
  87. Lenčiauskienė Dalia
  88. Minialgienė Dalia 
  89. Mitkienė Jūratė 
  90. Šneliūtė Giedrė 
  91. Astromskienė Eglė 
  92. Daugvila Albertas
  93. Dovydaitytė Aušra Marija
  94. Gužauskienė Jurga
  95. Makauskienė Ilona
  96. Mickevičiūtė Dalia Elena
  97. Numavičienė Lina
  98. Povilionis Vilius
  99. Šulcienė Inga
  100. Tubutienė Jurgita
  101. Morkūnienė Karina
  102. Bucevičiūtė Violeta
  103. Babaš Svetlana
  104. Gražienė Eglė
  105. Ražaitienė Eglė
  106. Grigonis Tomas
  107. Maneikienė Daiva
  108. Lesnickaitė Aušra
  109. Patamsytė - Adomonienė Kotryna
  110. Venckūnienė Albina
  111. Remouchamps Ernesta
  112. Samušytė Rima
  113. Aušra Stankūnienė
  114. Erikas Stankūnas
  115. Aurelija Vaitkevičienė
  116. Ina Undaravičienė
  117. Donata Grakauskaitė - Šličienė
  118. Dainius Čerbulėnas
  119. Sonata Valiulienė
  120. Izabelė Grauslienė
  121. Gabrielė Subačiūtė
  122. Simona Glodenienė
  123. Asta Pikšrienė